
| Brand | HP |
|---|---|
| Display type | SSD |
| Interface | SATA 6 Gb/s |
| Device | Desktop, Laptop |
| Model | 4FZ32AA#ABB |
| OS Compatibility | Windows |
| Capacity | 120 GB |
| Series | S600 |
| Form Factor | 2.5 Inch |
| Dimensions | 69.9 x 7 x 100 mm |
|---|---|
| Form Factor | 2.5 Inch |
| Interface | SATA 6 Gb/s |
|---|---|
| OS Compatibility | Windows |
| Transfer Speed | 525 Mbps |
| Capacity | 120 GB |
| Sales Package | Device, User manual, Warranty card |
|---|
| Covered in Warranty | Manufacturing Defects |
|---|---|
| Warranty Type | Manufacturer |
| Not Covered In Warranty | Physical Damages |
| Warranty | 3 Years Limited Warranty |
| Service Type | Carry In |
| Warranty Service Type | Carry In |