
| Brand | AMD |
|---|
| CPU Clock Speed Upto | GHz |
|---|---|
| CPU Clock Speed | GHz |
| Wireless Type | 802.11 b/n/ac |
|---|---|
| Item Height | 8 Millimeters |
| Processor Socket | AM4 |
| Processor Brand | AMD |
| Item Model Number | YD260XBCAFBOX |
| Processor Speed | 4.2 GHz |
| Processor Type | None |
| Voltage | 220 Volts |
| Batteries | 1 A batteries required. |
| Computer Memory Type | DDR4 SDRAM |
| Operating System | windows |
| Brand | AMD |
| Memory Technology | DDR4 |
| Hardware Platform | Windows |
| Included Components | Processor, CPU Cooler |
| Product Dimensions | 4.1 x 4.1 x 0.8 cm |
| Processor Count | 6 |
| Item Weight | 454 g |