


| Brand | Hyundai |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Model | 24AW51 |
| Voltage Requirement | 110-240V |
| Power Consumption (Stand-by) | 0.5 W |
| Screen Resolution | HD Ready, 1366 x 768 pixels |
|---|---|
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Viewing Angle | 178 ° Horizontal, 178 ° Vertical |
| Size (Diagonal) | 24 in |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| RF Input (Analog Co-axial) Ports | 1 |
|---|---|
| USB Ports | 2 |
| Internet Access In Remote | No |
|---|---|
| Touch Controls On Remote | Yes |