





| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Warranty | 4 Year |
| RAM | 2 GB |
| Screen Size | undefined undefined |
|---|---|
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Viewing Angle | 178°(H) /178°(V) |
| Brightness | Min. 510nits, Typ. 600nits, Peak 1200nits |
| Resolution | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Dimensions | 1667 (W) x 959 (H) x 83 (D) mm |
|---|
| USB | 2 x USB 2.0 |
|---|---|
| Connectivity | Dual Band Wifi and Bluetooth |
| Picture Engine | Vivid Picture Engine 2 |
|---|